Farrar korpus

14,30 

Farrar korpus

Laost otsas

Tootekood: HP-1101 Kategooria:

Kirjeldus

Farrar korpus

Mesimestari tegi esimesena maailmas sellised liimitavad tapinurgad, kus ei ole ühtegi ühel joonel asuvat tasapinda seestpoolt väljapoole. Korpused on hermeetilised, ei lase läbi tuult ega vihma. Mugavad on ka korpuse kõikidel külgedel asuvad käepidemed, mis võimaldavad korpuseid / tarusid tõsta kas üksinda või kahekesi.

Korpused tarnitakse tellijale detailidena, lisatud on plastikust liistud, millele toetuvad kärjeraamid. Korpuste kokkuliimimiseks soovitame kasutada spetsiaalseid, mittepaisuvaid liime, näiteks Cascol Polyurethane.

Korpused soovitame väljastpoolt üle värvida sobiva vesialuselise värviga, mis ei sisalda plastikut lahustavaid aineid. Enamus pulverisaatorvärve korpuste värvimiseks ei sobi. Kahtluse korral soovitame eelnevalt katsetada mõne käepärase penoplastitüki peal. Vale koostisega värvi kasutamine rikub korpused. Värvimata korpus on vastuvõtlik UV-kiirgusele ning tema kasutusaeg lüheneb. Küsimuste korral soovitame meiega julgesti konsulteerida või tellida värvimine Taruvabrikult.

Korpuse sisemõõdud: 464mm x 370mm

Korpuse välismõõdud: 544mm x 452mm

Seina paksus 40mm, kaal 1,2 kg.

 

Lisainfo

Kaal 1.2 kg
Mõõtmed 54.4 × 45.2 cm