Allahindlus!

Lääne-Harju mesi 1,0 kg

10,00  8,00 

Tootekood: TV-001 Kategooria:

Kirjeldus

Lääne-Harju mesi 1 kg
(tootja Polli mõis)

Mesi on kogutud Lääne-Harju piirkonnas Padise ja Vasalemma korjealadelt. Oma iseloomult on see mesi maheda, neutraalse maitsega ning sobib kasutamiseks tee ja kohvi sees suhkru asemel, ilma et lisaks sellele spetsiifilist maitset. Lääne-Harju peenekristalliline mesi ei hangu liiga kõvaks, vaid säilitab oma kreemja, siidise struktuuri. Seetõttu on teda mugav tarvitada toidulaual aastaringselt. Üks meie lemmikutest!

Mesi on vurritatud ja pakendatud Polli mõisa meeköögis, kus on kasutusel uusim kaasaegne tehnika. Olemas on tervisesertifikaadid ning teostatud mee kvaliteedianalüüs. Mesilaspered on arvel PRIA registris ning nende tervise ja heaolu eest kannavad hoolt koolitatud inimesed. Polli mõis on Eesti Mesinike Liidu liige.

Meie mett ei ole pakendamiseks soojendatud üle 37-38 kraadi (=tarutemperatuuri), mistõttu mee tervislikud omadused säilivad. Praktilistel põhjustel paljud tootjad kuumutavad mett enne müümist liiga kõrgel temperatuuril, et see näeks värskem ja isuäratavam välja, kuid tema omadused ei pruugi enam vastata kasutaja ootustele. Oskamatult kuumutatud mesi võib muutuda kihiliseks, mida kohtab sageli kaubandusvõrgus müüdava mee puhul. Soovi korral saab kodus mett sulatada u. 40-kraadise temperatuuri juures veevannis 24-48 tundi. Lusikatäis mett tee või kohvi sees kaitseb efektiivselt külmetushaiguste eest – kuna joogi sisse segatud mee tarbite kohe ära, siis ei jõua tema tervislik toime selle lühikese ajaga veel kaduda.

Suurema koguse puhul küsi julgelt pakkumist!