Söödanõu iduperetarule 5L, värvitud (tellimisel)

14,00 

5-liitrine pealtsöödanõu iduperetarule

Laost otsas

Tootekood: HP-11205-1 Kategooria:

Kirjeldus

5-liitrine pealtsöödanõu iduperetarule, värvitud vesialuselise värviga (tellimisel)

Sobib suurepäraselt 4-raamilise idupere söötmiseks. Mahutab korraga kuni 5 liitrit suhkrulahust. Söödanõu laius on täpselt pool tavalise 15-liitrise söödanõu laiusest (seega tavamõõdus korpusele võib tarvidusel peale asetada kaks idupere söödanõud kõrvuti, täites ühe suhkrulahusega ja teise näiteks veega). Mesilaste sattumist söödalahuse sisse takistab läbipaistvast pleksiklaasist vahesein. Enne kasutamist tuleb veenduda, et vaheseinalt on eemaldatud kaitsekiled, vahesein on tugevalt oma pesasse kinnitatud ning mesilased ei pääse põhja ja klaasi vahele jäävast pilust sööda sisse pugema, mis võib põhjustada nende hukkumist või takistada söödalahuse lisamist mesilaste poolt asustatud söödanõusse. On juhtunud, et mesilased teevad söödanõusse kärjed, kui ava on mesiniku poolt lahti unustatud.

Söödanõu sobib kasutamiseks Farrar ja Langstroth mõõdus iduperetaru korpustega.  Mõõdud: pikkus 544 mm, laius 224 mm, kõrgus 130 mm.

Tähelepanu! Püüame väikest kogust värvitud tooteid alati varuks hoida, kuid koos värvimistöödega võib toote kättetoimetamine võtta tavapärasest kauem aega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.