Langstroth korpus

17,30 

Langstroth korpus

Laost otsas

Tootekood: HP-110 Kategooria:

Kirjeldus

Langstroth korpus

Mesimestari tegi esimesena maailmas sellised liimitavad tapinurgad, kus ei ole ühtegi ühel joonel asuvat tasapinda seestpoolt väljapoole. Korpused on hermeetilised, ei lase läbi tuult ega vihma. Mugavad on ka korpuse kõikidel külgedel asuvad käepidemed, mis võimaldavad korpuseid tõsta kas üksinda või koos abilisega.

Korpused tarnitakse tellijale detailidena, lisatud on plastikust liistud, millele toetuvad kärjeraamid. Korpuste kokkuliimimiseks soovitame kasutada spetsiaalseid, mittepaisuvaid liime, näiteks Cascol Polyurethane (liimi saab tellida ka meie kaudu).

Korpused soovitame väljastpoolt üle värvida sobiva vesialuselise värviga, mis ei sisalda plastikut lahustavaid aineid. Enamus pulverisaatorvärve korpuste värvimiseks ei sobi. Kahtluse korral soovitame eelnevalt katsetada mõne käepärase penoplastitüki peal. Vale koostisega värvi kasutamine rikub korpused. Värvimata korpus on vastuvõtlik UV-kiirgusele ning tema kasutusaeg lüheneb. Küsimuste korral soovitame meiega julgesti konsulteerida või tellida värvimine Taruvabrikult.

Korpuse sisemõõdud: 464mm x 372mm

Korpuse välismõõdud: 544mm x 452mm

Seina paksus 40mm, kaal 1,25 kg.

 

Lisainfo

Kaal 1.25 kg
Mõõtmed 54.4 × 45.2 cm
Värvimata

Toode on värvimata. Soovi korral värvitakse toode kliendi poolt soovitud tooni. Sellisel juhul palun võtke ühendust klienditoe telefonil või e-posti aadressil ning küsige hinnapakkumist värvitöödele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.