Ettevõttest

Ettevõtte tutvustus

Taruvabrik OÜ on kodumaine ettevõte, mis tegeleb mesitarude ning mesilasemade ja -perede müügiga. Mesitarude müük ja valmistamine sai alguse 2017. aastal.

Taruvabriku poolt pakutavate toodete hulka kuuluvad puidust korpustarud, tarukomplektid, tarukorpused, tarukatused, tarupõhjad, kärjeraamid ning muud puidust lisatooted (söödanõud, kärjekandekastid, paarumistarud, iduperetarud jne), mille valmistamiseks on kasutatud hoolikalt valitud saematerjali ja kvaliteetset vineeri. Korpustarude valmistamisel arvestatakse mahetootjate vajaduste ja mahetootmiseks vajalike nõuetega.

Lisaks eeltoodule pakume Soome tunnustatud mesindusettevõtte Mesimestari OY poolt väljaarendatud ja disainitud EPS-tarusid. Tegemist on põhjamaisesse kliimasse ideaalselt sobivate HoneyPaw kaubamärki kandvate penotarude ehk plastiktarudega, mis on Eesti mesinike hulgaski väga populaarsed. HoneyPaw plastiktarusid kasutab oma mesilas edukalt näiteks OÜ Polli Mõis. Pakutava plastiktarude tootevaliku leiate meie e-poe lehelt.

Eraldi toodeterühma moodustavad mesilasemad ja mesilaspered, mille tootmiseks kasutatakse Eesti ja Soome parimatelt kasvatajatelt pärinevat tõumaterjali, mis on ennast karmides kliimatingimustes aastakümnete pikkuse aretustöö abiga õigustanud. Püüame oma mesilas vältida lõunapoolsetest piirkondadest imporditud emasid, kuigi varakevadel (näiteks varajaste iduperede tegemisel või emata jäänud perele ema andmisel) võib see olla mõnikord ainuke väljapääs. Kuna  talvitumiskindluse (pika talvega kohastumuse) kohta puudub piisav garantii, siis soovitame alati eelistada põhjamaise kliimaga geneetiliselt kohastunud isendeid. 

Meie näol on tegemist Eesti kapitalil põhineva ettevõttega, mida iseloomustavad sellised märksõnad nagu arendus, innovatsioon, kvaliteet ja kliendikeskne lähenemine.

Meie motoks on veendumus, et igaühest võib saada mesinik!

Lisa kommentaar